SIMPLE PLAN GROUP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SIMPLE PLAN GROUP

WELCOME
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  Сайта на форумаСайта на форума  

 

 Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо?

Go down 
+7
_Pino_
nevitoyyy
siskoto
ily_pierre
RaTs_On_CoCaInE
sp_girl
G_T_S_girl
11 posters
АвторСъобщение
G_T_S_girl
Новак
Новак
G_T_S_girl


Брой мнения : 12
Age : 30
Localisation : Yambol
Registration date : 13.09.2007

Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо?   Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо? EmptyПон 17 Сеп - 15:50

Za sajalenie az nemoga da kaja az kakvo mislq za6toto sam im fen ot skoro. flower Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.sun2007.aha.bg
sp_girl
Новак
Новак
sp_girl


Брой мнения : 18
Registration date : 19.07.2007

Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо?   Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо? EmptyПон 17 Сеп - 21:39

Готин е, но за мен НЕ е!
Върнете се в началото Go down
RaTs_On_CoCaInE
Новак
Новак
RaTs_On_CoCaInE


Брой мнения : 1
Registration date : 04.12.2007

Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо?   Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо? EmptyВто 4 Дек - 15:02

Да той е перфектен мн ме зарибява групичката
Сладък е красив готин най толемия бонбон и е добър явно
бе екстра си е бонбонааа lol! lol! lol! Razz Razz Razz Razz
Върнете се в началото Go down
ily_pierre
Новак
Новак
ily_pierre


Брой мнения : 11
Age : 31
Registration date : 10.12.2007

Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо?   Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо? EmptyВто 11 Дек - 21:04

ОоОоО оПРЕДелено той е Перфектен ... Има чуство за хумор ,има невероятен глас направо PERFECT Embarassed /sp/ I love you I love you I love you I love you Обичам гоооо !!!!! Laughing Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Върнете се в началото Go down
http://www.simpleplan.com
ily_pierre
Новак
Новак
ily_pierre


Брой мнения : 11
Age : 31
Registration date : 10.12.2007

Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо?   Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо? EmptyВто 11 Дек - 21:04

ОоОоО оПРЕДелено той е Перфектен ... Има чуство за хумор ,има невероятен глас направо PERFECT Embarassed /sp/ I love you I love you I love you I love you Обичам гоооо !!!!! Laughing Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Върнете се в началото Go down
http://www.simpleplan.com
siskoto
Новак
Новак
siskoto


Брой мнения : 5
Age : 30
Registration date : 05.02.2008

Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо?   Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо? EmptyВто 5 Фев - 12:40

Меко казано перфектен Very Happy /sp/
Върнете се в началото Go down
nevitoyyy
Новак
Новак
nevitoyyy


Брой мнения : 7
Age : 31
Registration date : 12.03.2008

Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо?   Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо? EmptyЧет 13 Мар - 14:49

i az s1m im fan ot skoro no toi me keffi nai mnoy ot grupata ( nai simpati4en mi e )Exclamation Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
_Pino_
Новак
Новак
_Pino_


Брой мнения : 8
Registration date : 17.05.2008

Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо?   Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо? EmptyСъб 17 Май - 22:00

еми визоално може да се каже че е мъж мечта ама нз какъв му е характера Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
madinkata lof pierre
Новак
Новак



Брой мнения : 5
Registration date : 13.05.2008

Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо?   Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо? EmptyНед 18 Май - 21:48

I love you I love you I love you estestveno 4e e toi e perfekten daje pove4e ot tva
Върнете се в началото Go down
small_heart
Новак
Новак
small_heart


Брой мнения : 4
Registration date : 19.06.2008

Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо?   Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо? EmptyЧет 19 Юни - 19:29

Няма мъж мечта Wink Всеки си има своите предимства и недостатъци.Иначе за Пиер си мисля, че би бил доста сладко гадже и определено добър любовник (като се имат предвид атрибутите му) Laughing За характера не го знам, но...имам време, ше проверя Laughing
Върнете се в началото Go down
simple_plan_fen4e
Новак
Новак



Брой мнения : 2
Age : 28
Registration date : 03.10.2008

Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо?   Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо? EmptyПет 3 Окт - 21:24

той е супер сладък ,мн си го обичам,абе цялата група е върха /sp/
Върнете се в началото Go down
otka4alka
Новак
Новак



Брой мнения : 2
Registration date : 03.11.2008

Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо?   Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо? EmptyВто 2 Дек - 21:16

/sp/ sa adski mn qki i adski mn me kefat osobeno vokala pierre toi e strahoten napravo neveroqten ima prekrasen glas s koitu gali ohoto cheers mn si go obi4kam vs edna fenka si me4tae da izliza s nego 6tot e krasiv zabaven enteligenten i vsi4ko nai nai mn go loff flower affraid Razz
Върнете се в началото Go down
madinkata lof pierre
Новак
Новак



Брой мнения : 5
Registration date : 13.05.2008

Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо?   Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо? EmptyСря 4 Фев - 11:11

What a Face аз съм на мнение че си е си е тоталния мъж мечта geek 4ерешката на сладоледа , само да ми падне Cool Razz cyclops
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо?   Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Според вас Pierre мъжът мечта ли е,и защо?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
SIMPLE PLAN GROUP :: Pierre Bouvier-
Идете на: